HakkımızdaTRP Forge Metal üretim hayatına 2013 yılında otomotiv yedek parça imalatı ile başlamıştır. Deneyimli ve uzman kadrosu ile yurt içi ve yurtdışı pazarında sektöründe söz sahibi konuma ulaşmıştır. Üretimi ve kaliteyi artırmak ve yurtdışından gelen talepleri karşılayabilmek için 2021 yılında sıcak dövme sanayisine yapılan yatırımlarla bir çok farklı sektöre dövme- işleme konusunda hizmet vermeye başlamıştır.

TRP Forge Metal Çumra Organize sanayisindeki yeni tesisinde 20.000 m2 arazi içinde 7.000m2 lik kapalı alanda Sıcak dövme, işleme ve sementasyon işlemeleri ile faaliyet göstermektedir.

TRP Forge Metal sektöründe, uluslararası standartlarda ve müşteri kalite gereksinimlerini karşılayacak seviyede modern dövme ekipmanlarına sahiptir. Maxi presler, hidrolik presler, tek darbeli çekiçler ve de bu tezgahlara ait kalibrasyon- çapak kesme presleri, indüksiyon fırınları ile birlikte gerekli ilave ekipmanlar ile 0,10-250 kg arasında çeşitli boy ve şekillerde dövme parçalar üretebilmekte ve kalite kontrol ekipmanları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. TRP Forge Metal modern üretim ve denetim araçları ile, Karbon çelikleri başta olmak üzere, alüminyum, bakır, pirinç gibi diğer metal gruplarında da dövme hizmeti vermektedir. Tam müşteri memnuniyetini amaçlayan kalite kontrol bölümü, bütün üretimi teknolojik test cihazları ile, ultrasonik çatlak kontrol, çekme testi, çentik testi gibi bir çok testlerden geçirerek ürünlerin en iyi kalitede ve kusursuz sevkiyatını amaçlamaktadır.